{:ru}Стиль конструктивизм в архитектуре{:}{:uk}Стиль конструктивізм в архітектурі{:}

 • Вы строите свой дом.?

  Показать результаты

  Загрузка ... Загрузка ...
 • Стиль конструктивизм в архитектуре

  Автор: Человек Труда vk fb eye 9 976
  Опубликовано 6.12.2013
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

   

  Будівлі конструктивізмуКонструктивізм в архітектурі був зароджений на рубежі 20-30г 20 сторіччя і був призначений для проектування як промислових, так і цивільних споруд різного призначення.

   

  Більшою мірою цей стиль реалізувався в проектуванні житла, так як в ті часи бурхливими темпами отримала розвиток промисловість і потреба розмістити якомога більше робітників з їх сім’ями в міських рисах була велика.

   

  Конструктивізм в архітектурі 20 століття отримав популярність саме тому, що з його допомогою зводилися споруди житлового призначення, у яких планування житлоплощі була максимально економічною, за рахунок чого було можливо помістити багато квартир, а отже і мешканців в такій споруді.

   

  Такі житлові комплекси були запущені в масове будівництво і були розраховані на споживачів низької і середньої платоспроможності, як ті ж робітники заводів і будов, технічний та інженерний персонал.

   

  Особливості стилю конструктивізмБудівля в стилі конструктивізм було позбавлено в корені будь-якого декору, який ніс тільки естетичне призначення, так як на першому місці в цьому стилі стояла раціональність.

   

  З декоративних архітектурних елементів фасаду був присутній лише увінчує карниз, так як ніс функцію не тільки декору, але і оберігав стіни від затікання води з даху.

   

  Раціональність полягала і в оптимізації трудомісткості будівництва, і осмисленого використання внутрішнього простору приміщення.

   

  У країнах СНД радянський конструктивізм в архітектурі проявився в таких спорудах, як заводи і фабрики, універмаги, санаторії, друкарні, ГЕС та дослідницькі центри.

   

  Архітектори конструктивізму припускали, що максимально раціональним буде використовувати при оформленні фасаду такі елементи, як годинник, рекламні щити і вивіски, гучномовці, і навіть шахти ліфтів переносили назовні будівлі для того, щоб максимально раціонально використовувати внутрішній простір.

   

  центр культури і мистецтв імені Жоржа ПомпідуНайбільш яскравим і суперечливим спорудою в стилі конструктивізм вважається центр культури і мистецтв імені Жоржа Помпіду, в якому раціональність проявляється у всьому, надалі навіть в колірному вирішенні. Колір визначає призначення тієї або іншої конструкції, або комунікації.

   

  Так, наприклад, підйомно-транспортні засоби як ліфти, підйомники і сходові марші пофарбовані в червоний колір; електропроводка та інші прилади і електрокомунікації були виконані у жовтому кольорі; сантехніка, водопровід мають зелений колір; прилади подачі тепла виділені білим кольором, а системи кондиціонування – блакитним.

   

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *